Get Lost at Sea
Top Quality Service in Turkey's Most Beautiful Location with Krc Yacht

A magical holiday with KRC Yacht!

Let's make your special days more special!

Our Crew

m3
Gökhan Çelik
Captain
Gökhan captain has been in the industry for 31 years. Our captain, who enjoys sailing and has been doing this job for years due to all his achievements, is your most reliable address for Göcek bays.
m2
Ramazan Gök
Chef
Our chef, who has been working on boats for 5 years and making everyone talk about his food on our boat, has been in this sector for 20 years. For our Ramadan chef, cooking is not only a passion but also one of his greatest pastimes.
m1
Mustafa Şentürk
Sailor
He has been working for Krc Yacht 2 for the last year. He practices this profession because he loves meeting new people, communicating, seeing new places and the sea. It also takes very good photos.
Slide
Örnek Seyahat Programı
1.GÜN
Yassıca Adaları

Özellikle ilk gün yassıca adalarını tavsiye etmemizin sebebi sadece büyüleyici suları ve doğası değil aynı zamanda ilk giriş saatinizden ötürü günün geri kalanını kaçırmamak için yakında bir nokta olması dolayısıyla size zaman kazandıracak olması. Göcek’e sadece 5 km uzakta olan bu cennet destinasyona hızlıca kendinizi atabilir ve tüm yorgunluğunu geride bırakarak berrak sularda huzuru yaşayabilirsiniz.

Slide
2.GÜN
Yassıca Adaları

Özellikle günün erken doğduğu bir nokta olduğu için erken bir sabaha başlamak isteyenleri ikinci gün de bu koyda kalmaya davet ediyoruz. Ayrıca sığ noktaları sayesinde yüzme bilmeyen veyahut çocuklu aileler için en uygun noktalardan biri olan Yassıca Adalarına iki gün az bile gelecektir!

Slide
3.GÜN
Bedri Rahmi Koyu

Bizce görülmeden gidilmemesi gereken koylardan biri de Bedri Rahmi Koyu. Ne demiş Bedri Rahmi “Bir yanım toprak, bir yanım deniz, denizden yanayım, bir yanım ben bir yanım sen, senden yanayım”. Hem şair hem ressam Bedri Rahmi, şiirlerinde zeytin ağaçlarından çok bahseder. Göcekte bir vaktini bu koyda geçirip, duvara resim de çizdiğini düşünürsek şiirlerinin bu doğa harikası koydan etkilenmemesi işten değil. Sadece Bedri Rahmi’nin resmi değil, aynı zamanda tepelerde zeytin ağaçlarının arasında bulabileceğiniz Antik Likya Kaya Mezarları bu noktamızı kesinlikle uğranması gereken noktalardan biri haline getiriyor.

Slide
4.GÜN
Merdivenli Koyu

Güneşin nispeten geç doğabildiği bu koyumuza sabah kahvaltısından sonra gelebilirsiniz. Denizin altı kayadan oluştuğu için eşsiz bir renk ve yüzme tecrübesi sunan bu koyumuzun aynı zamanda kayalık ufak bir sahil kıyısı da mevcut. Karadan ulaşım olmamasına rağmen Camii ve köy bulundurması sebebi ile de yerel halkın da tekneleriyle uğradığı bu nokta gerçekten tam bir doğa harikası dersek abartmış olmayız. Fotoğrafta hiç filtre olmadığını söylesek bize inanır mısınız? İnanmıyorsanız kendi gözlerinizle tanık olmaya davet ediyoruz. 4.günümüzü de burada Ramazan Şefimizin hazırlamış olduğu harika akşam yemeği ile kapadıktan sonraki gün sabah erken saatte hiç istemesek de dönüşe geçerek siz misafirlerimize veda ediyoruz.

previous arrow
next arrow

Yacht Owner

Hakan Kıraç

The sea passion of Hakan Kıraç, the founder of KRC Yachting, which was established within KRC Tours in 2017 and also the Chairman of the Board of Directors of KRC Elektromarket A.Ş., goes back a long way. In fact, one of Hakan's goals in life, who decided from childhood to name his first child Deniz, be it a boy or a girl, because of his love for the sea, is a boat that will strengthen his ties with the sea. He bought the motor yacht in 2017, which he had been visiting as a family guest for years since 2013, and brought together a team of sea lover and yacht organizations with great experience. Hakan, who took the service they provide to a higher level with the KRC YACHT 2 boat they bought in 2018, has made his passion for the sea felt by his team, which he personally cares for our customers, since its establishment.

Contact with us

Contact Info's

 

info@krcyacht.com

 

+90 530 148 8439

 

+90 533 923 3938

follow us