KRC YACHT HAKKINDA

Dünyanın en güzel koylarına sahip Göcek’te  sevdiklerinizle birlikte bir tatil geçirmenin lüksünü KRC konforu ve deneyimli ekibi ile unutulmaz anılara dönüştürün…

Teknemiz İngiliz Sunseeker marka Manhattan 74 model ve
24 m uzunluğundadır. 2021 yılında tamamen yenilenmiştir.

Kabinler

Yatımız 2 double yataklı kabin ve 2 twinbad kabin olmak üzere toplam 4 kabin / 8 misafir (çocuklar dahil) kapasitesine sahiptir.

Kabinlerimizde klima , minibar buzdolabı , TV , CD-DVD player , duşakabin  ve wc bulunmaktadır. Günlük klima kullanımı 6 saat olup daha fazla kullanımda ekstra ücret talep edilebilir.

Her misafir girişinden önce yatımız UV-C cihazları ile dezenfekte edilmektedir.

Genel

Salonda tam donanımlı mutfak, açık ve kapalı yemek alanları, dinlenme alanları, LCD TV, DVD player ve stereo, Amerikan bar bulunmaktadır. Misafir kapasitemize uygun güneşlenme minderimiz ve wi-fi hizmetimiz mevcuttur.

Ekip

Teknemizde kaptan, aşçı ve denizci olmak üzere toplam 3 mürettebat bulunmaktadır. Mürettebat kamaraları, teknenin misafir kamaralarından ayrı bir bölümünde bulunmaktadır.

Yat Giriş ve Çıkış Saatleri

Teknemizde ağırlayacağımız değerli misafirlerimizi en steril şekilde hazırlamak, temizlik ve dezenfeksiyon işlemlerini gerçekleştirmek için giriş saati 15.00, çıkış saati 10.00’dır.

Yiyecek ve İçecekler

Teknemizde misafir olduğunuz süre içerisinde tüketmeyi planladığınız kadar yiyecek sağlıyorsunuz ve onu pişirip en iyi şekilde sunması için şefimize teslim ediyorsunuz.

Ama biz bu işle hiç uğraşmak istemiyoruz derseniz içecekler hariç her şey dahil paketlerimizden faydalanabilirsiniz. Paketlerimiz için lütfen iletişime geçin. 

 

ROTA

Göcek Koylarında tekne yakıtı firmamıza aittir. Göcek Koyları dışına çıkılması durumunda oluşabilecek yakıt ve diğer masraflar misafirimize aittir. Tüm Göcek Koyları gezilebilir. Ancak daha nezih ve huzurlu bir tatil geçirmek için günde 2 veya 3 koya demirlenir. Seyirden önce veya seyir sırasında deneyimli Kaptanımız, rota belirleme ve rota oluşturma konusunda size memnuniyetle yardımcı olacaktır.

FİYATA DAHİL HİZMETLER

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

EKSTRALAR

İPTAL POLİTİKASI

Yat Bilgileri

1974

2021

8

3

2x1350 HP gücünde 2 motor ve 2 jeneratör

4(2 double yataklı kabin ve 2 twin bed kabin)

24m

Manhattan Sunseeker 74'

KRC YACHT